8D021W39PC-LC
Przegląd produktów
Part Number: 8D021W39PC-LC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Arkusze danych: 1.8D021W39PC-LC.pdf2.8D021W39PC-LC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D021W39PC-LC
Part Number 8D021W39PC-LC Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1605 pcs Arkusz danych 1.8D021W39PC-LC.pdf2.8D021W39PC-LC.pdf
Rodzaj For Male Pins Zastawianie Unshielded
Rozmiar osłony, MIL - Rozmiar osłony - Insert 21-39
Materiał powłoki Aluminum Wykończenie powłoki Cadmium
Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D Opakowania Bulk
Inne nazwy 1792-2929 Orientacja C
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 39
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony IP67 - Dust Tight, Waterproof
zawiera - Kolor obudowy Olive Drab
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie -