8D021F11SC-LC
Przegląd produktów
Part Number: 8D021F11SC-LC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Arkusze danych: 1.8D021F11SC-LC.pdf2.8D021F11SC-LC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D021F11SC-LC
Part Number 8D021F11SC-LC Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1770 pcs Arkusz danych 1.8D021F11SC-LC.pdf2.8D021F11SC-LC.pdf
Rodzaj For Female Sockets Zastawianie Unshielded
Rozmiar osłony, MIL - Rozmiar osłony - Insert 21-11
Materiał powłoki Aluminum Wykończenie powłoki Nickel
Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D Opakowania Bulk
Inne nazwy 1792-2685 Orientacja C
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 11
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony IP67 - Dust Tight, Waterproof
zawiera - Kolor obudowy Silver
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie -