8D021F11PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 8D021F11PA
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8D 11C 11#12 PIN RECP
Arkusze danych: 1.8D021F11PA.pdf2.8D021F11PA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D021F11PA
Part Number 8D021F11PA Producent Souriau Connection Technology
Opis 8D 11C 11#12 PIN RECP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1712 pcs Arkusz danych 1.8D021F11PA.pdf2.8D021F11PA.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 21-11 Materiał powłoki Aluminum
Wykończenie powłoki Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-2672
Orientacja A temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 11 Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony IP67 - Dust Tight, Waterproof
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktualna ocena 23A