8D017F20PB
Przegląd produktów
Part Number: 8D017F20PB
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP
Arkusze danych: 8D017F20PB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D017F20PB
Part Number 8D017F20PB Producent Souriau Connection Technology
Opis 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 1466 pcs Arkusz danych 8D017F20PB.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 17-20 Materiał powłoki Aluminum
Wykończenie powłoki Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Opakowania Bulk Orientacja B
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 20
Rodzaj mocowania Panel Mount element mocowania Flange
Materiał Palność ocena - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony IP67 - Dust Tight, Waterproof
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 20 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktualna ocena 5A, 23A