8D015F19SN
Przegląd produktów
Part Number: 8D015F19SN
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8D 19C 19#20 SKT RECP
Arkusze danych: 1.8D015F19SN.pdf2.8D015F19SN.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D015F19SN
Part Number 8D015F19SN Producent Souriau Connection Technology
Opis 8D 19C 19#20 SKT RECP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2958 pcs Arkusz danych 1.8D015F19SN.pdf2.8D015F19SN.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 15-19 Materiał powłoki Aluminum
Wykończenie powłoki Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-1835
Orientacja N (Normal) temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 19 Rodzaj mocowania Panel Mount
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Aktualna ocena 7.5A