SIT9121AI-2CF-33E10.000000T
SiTimeSiTime
SIT9121AI-2CF-33E10.000000T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9121AI-2CF-33E10.000000T
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC MEMS 10.0000MHZ LVDS SMD
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9121AI-2CF-33E10.000000T
Part Number SIT9121AI-2CF-33E10.000000T Producent SiTime
Opis OSC MEMS 10.0000MHZ LVDS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Seria SiT9121
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność LVDS
Inne nazwy 1473-29692-2
SIT9121AI-2CF-33E10.000000T-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.032" (0.80mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości ±10ppm Częstotliwość 10MHz
szczegółowy opis 10MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 55mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 35mA Rezonator bazowy MEMS