SIT9005AIU7D-25SN
Przegląd produktów
Part Number: SIT9005AIU7D-25SN
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC MEMS
Arkusze danych: SIT9005AIU7D-25SN.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9005AIU7D-25SN
Part Number SIT9005AIU7D-25SN Producent SiTime
Opis OSC MEMS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11688 pcs Arkusz danych SIT9005AIU7D-25SN.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj SSXO
Spread Spectrum Bandwidth -3.71%, Down Spread Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Seria SIT9005 oceny -
Wydajność LVCMOS temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość 0.030" (0.76mm)
Funkcjonować Standby Stabilność częstotliwości (ogółem) -
Stabilność częstotliwości ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm szczegółowy opis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 6.5mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 4.3µA
Rezonator bazowy MEMS Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 141MHz