SIT9005ACT2G-18SB
Przegląd produktów
Part Number: SIT9005ACT2G-18SB
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC MEMS
Arkusze danych: SIT9005ACT2G-18SB.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9005ACT2G-18SB
Part Number SIT9005ACT2G-18SB Producent SiTime
Opis OSC MEMS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 17270 pcs Arkusz danych SIT9005ACT2G-18SB.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8V Rodzaj SSXO
Spread Spectrum Bandwidth -0.5%, Down Spread Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria SIT9005 oceny -
Wydajność LVCMOS temperatura robocza -20°C ~ 70°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość 0.030" (0.76mm)
Funkcjonować Standby Stabilność częstotliwości (ogółem) -
Stabilność częstotliwości ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm szczegółowy opis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 5.5mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 1.5µA
Rezonator bazowy MEMS Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 141MHz