SIT9005ACF1H-18DM
Przegląd produktów
Part Number: SIT9005ACF1H-18DM
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC MEMS
Arkusze danych: SIT9005ACF1H-18DM.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9005ACF1H-18DM
Part Number SIT9005ACF1H-18DM Producent SiTime
Opis OSC MEMS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 17047 pcs Arkusz danych SIT9005ACF1H-18DM.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8V Rodzaj SSXO
Spread Spectrum Bandwidth ±1.67%, Center Spread Rozmiar / Wymiar 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Seria SIT9005 oceny -
Wydajność LVCMOS temperatura robocza -20°C ~ 70°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość 0.030" (0.76mm)
Funkcjonować - Stabilność częstotliwości (ogółem) -
Stabilność częstotliwości ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm szczegółowy opis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 5.5mA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 141MHz