SIT9003AI-2-25DB
SiTimeSiTime
SIT9003AI-2-25DB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9003AI-2-25DB
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 2.5V
Arkusze danych: SIT9003AI-2-25DB.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9003AI-2-25DB
Part Number SIT9003AI-2-25DB Producent SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 2.5V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 63429 pcs Arkusz danych SIT9003AI-2-25DB.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±0.25%, Center Spread Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria SiT9003 oceny -
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność LVCMOS, LVTTL
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.031" (0.79mm) Funkcjonować -
Stabilność częstotliwości (ogółem) ±50ppm Stabilność częstotliwości ±50ppm
szczegółowy opis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 4.1mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 2.2µA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 110MHz