SIT9003AC-2-33DB
SiTimeSiTime
SIT9003AC-2-33DB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9003AC-2-33DB
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 3.3V
Arkusze danych: 1.SIT9003AC-2-33DB.pdf2.SIT9003AC-2-33DB.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9003AC-2-33DB
Part Number SIT9003AC-2-33DB Producent SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 3.3V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 80892 pcs Arkusz danych 1.SIT9003AC-2-33DB.pdf2.SIT9003AC-2-33DB.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±0.25%, Center Spread Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria SiT9003 oceny -
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność LVCMOS, LVTTL
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.031" (0.79mm) Funkcjonować -
Stabilność częstotliwości (ogółem) ±50ppm Stabilność częstotliwości ±50ppm
szczegółowy opis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 4.1mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 4.3µA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 110MHz