SIT9002AI-48H25DO
SiTimeSiTime
SIT9002AI-48H25DO Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9002AI-48H25DO
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG HCSL DWN SPRD 2.5V SMD
Arkusze danych: SIT9002AI-48H25DO.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9002AI-48H25DO
Part Number SIT9002AI-48H25DO Producent SiTime
Opis OSC PROG HCSL DWN SPRD 2.5V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7163 pcs Arkusz danych SIT9002AI-48H25DO.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -0.50%, Down Spread Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Seria SiT9002 oceny -
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność HCSL
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.039" (1.00mm) Funkcjonować -
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±50ppm
szczegółowy opis XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 80mA
Rezonator bazowy MEMS Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 220MHz