SIT9002AI-43H25DB
SiTimeSiTime
SIT9002AI-43H25DB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9002AI-43H25DB
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD
Arkusze danych: SIT9002AI-43H25DB.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9002AI-43H25DB
Part Number SIT9002AI-43H25DB Producent SiTime
Opis OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13956 pcs Arkusz danych SIT9002AI-43H25DB.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±0.25%, Center Spread Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Seria SiT9002 oceny -
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność HCSL
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.031" (0.79mm) Funkcjonować -
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±50ppm
szczegółowy opis XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 80mA
Rezonator bazowy MEMS Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 220MHz