SIT9002AI-38H33DB
SiTimeSiTime
SIT9002AI-38H33DB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9002AI-38H33DB
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG CML CTR SPRD 3.3V SMD
Arkusze danych: SIT9002AI-38H33DB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9002AI-38H33DB
Part Number SIT9002AI-38H33DB Producent SiTime
Opis OSC PROG CML CTR SPRD 3.3V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6996 pcs Arkusz danych SIT9002AI-38H33DB.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±0.25%, Center Spread Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Seria SiT9002 oceny -
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność CML
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.039" (1.00mm) Funkcjonować -
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±50ppm
szczegółowy opis XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 51mA
Rezonator bazowy MEMS Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 220MHz