SIT9002AI-38H18SB
SiTimeSiTime
SIT9002AI-38H18SB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9002AI-38H18SB
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V STBY
Arkusze danych: SIT9002AI-38H18SB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9002AI-38H18SB
Part Number SIT9002AI-38H18SB Producent SiTime
Opis OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V STBY Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8714 pcs Arkusz danych SIT9002AI-38H18SB.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±0.25%, Center Spread Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Seria SiT9002 oceny -
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność CML
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.039" (1.00mm) Funkcjonować Standby
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±50ppm
szczegółowy opis XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 51mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 10µA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 220MHz