SIT9002AI-33N33EX
SiTimeSiTime
SIT9002AI-33N33EX Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9002AI-33N33EX
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG CML DWN SPRD 3.3V EN/DS
Arkusze danych: SIT9002AI-33N33EX.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9002AI-33N33EX
Part Number SIT9002AI-33N33EX Producent SiTime
Opis OSC PROG CML DWN SPRD 3.3V EN/DS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11168 pcs Arkusz danych SIT9002AI-33N33EX.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -4.00%, Down Spread Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Seria SiT9002 oceny -
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność CML
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.031" (0.79mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±50ppm
szczegółowy opis XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 51mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 10µA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 220MHz