SIT9002AI-33H18DG
SiTimeSiTime
SIT9002AI-33H18DG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9002AI-33H18DG
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V SMD
Arkusze danych: SIT9002AI-33H18DG.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9002AI-33H18DG
Part Number SIT9002AI-33H18DG Producent SiTime
Opis OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13427 pcs Arkusz danych SIT9002AI-33H18DG.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±1.00%, Center Spread Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Seria SiT9002 oceny -
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność CML
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.031" (0.79mm) Funkcjonować -
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±50ppm
szczegółowy opis XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 51mA
Rezonator bazowy MEMS Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 220MHz