SIT9002AI-18H25EO
SiTimeSiTime
SIT9002AI-18H25EO Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9002AI-18H25EO
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V
Arkusze danych: SIT9002AI-18H25EO.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9002AI-18H25EO
Part Number SIT9002AI-18H25EO Producent SiTime
Opis OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7326 pcs Arkusz danych SIT9002AI-18H25EO.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -0.50%, Down Spread Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Seria SiT9002 oceny -
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność LVPECL
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.031" (0.79mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±50ppm
szczegółowy opis XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 84mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 10µA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 220MHz