SIT9002AI-08N33ET
SiTimeSiTime
SIT9002AI-08N33ET Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9002AI-08N33ET
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG LVPECL DWN SPRD 3.3V
Arkusze danych: SIT9002AI-08N33ET.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9002AI-08N33ET
Part Number SIT9002AI-08N33ET Producent SiTime
Opis OSC PROG LVPECL DWN SPRD 3.3V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8289 pcs Arkusz danych SIT9002AI-08N33ET.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -2.00%, Down Spread Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Seria SiT9002 oceny -
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność LVPECL
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.039" (1.00mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±50ppm
szczegółowy opis XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 84mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 10µA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 220MHz