SIT9002AC-48N25EK
SiTimeSiTime
SIT9002AC-48N25EK Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9002AC-48N25EK
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD
Arkusze danych: 1.SIT9002AC-48N25EK.pdf2.SIT9002AC-48N25EK.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9002AC-48N25EK
Part Number SIT9002AC-48N25EK Producent SiTime
Opis OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7686 pcs Arkusz danych 1.SIT9002AC-48N25EK.pdf2.SIT9002AC-48N25EK.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±2.00%, Center Spread Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Seria SiT9002 oceny -
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność HCSL
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.039" (1.00mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±25ppm
szczegółowy opis XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 80mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 10µA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 220MHz