SIT9002AC-48H33ET
SiTimeSiTime
SIT9002AC-48H33ET Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9002AC-48H33ET
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG HCSL DWN SPRD 3.3V SMD
Arkusze danych: 1.SIT9002AC-48H33ET.pdf2.SIT9002AC-48H33ET.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9002AC-48H33ET
Part Number SIT9002AC-48H33ET Producent SiTime
Opis OSC PROG HCSL DWN SPRD 3.3V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7065 pcs Arkusz danych 1.SIT9002AC-48H33ET.pdf2.SIT9002AC-48H33ET.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -2.00%, Down Spread Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Seria SiT9002 oceny -
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność HCSL
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.039" (1.00mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±25ppm
szczegółowy opis XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 80mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 10µA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 220MHz