SIT9002AC-43H25SB
SiTimeSiTime
SIT9002AC-43H25SB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9002AC-43H25SB
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V STBY
Arkusze danych: 1.SIT9002AC-43H25SB.pdf2.SIT9002AC-43H25SB.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9002AC-43H25SB
Part Number SIT9002AC-43H25SB Producent SiTime
Opis OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V STBY Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13463 pcs Arkusz danych 1.SIT9002AC-43H25SB.pdf2.SIT9002AC-43H25SB.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±0.25%, Center Spread Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Seria SiT9002 oceny -
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność HCSL
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.031" (0.79mm) Funkcjonować Standby
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±25ppm
szczegółowy opis XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 80mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 10µA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 220MHz