SIT9002AC-38N25DG
SiTimeSiTime
SIT9002AC-38N25DG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9002AC-38N25DG
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG CML CTR SPRD 2.5V SMD
Arkusze danych: 1.SIT9002AC-38N25DG.pdf2.SIT9002AC-38N25DG.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9002AC-38N25DG
Part Number SIT9002AC-38N25DG Producent SiTime
Opis OSC PROG CML CTR SPRD 2.5V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7093 pcs Arkusz danych 1.SIT9002AC-38N25DG.pdf2.SIT9002AC-38N25DG.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±1.00%, Center Spread Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Seria SiT9002 oceny -
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność CML
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.039" (1.00mm) Funkcjonować -
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±25ppm
szczegółowy opis XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 51mA
Rezonator bazowy MEMS Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 220MHz