SIT9002AC-38H25ET
SiTimeSiTime
SIT9002AC-38H25ET Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9002AC-38H25ET
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG CML DWN SPRD 2.5V EN/DS
Arkusze danych: 1.SIT9002AC-38H25ET.pdf2.SIT9002AC-38H25ET.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9002AC-38H25ET
Part Number SIT9002AC-38H25ET Producent SiTime
Opis OSC PROG CML DWN SPRD 2.5V EN/DS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6994 pcs Arkusz danych 1.SIT9002AC-38H25ET.pdf2.SIT9002AC-38H25ET.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -2.00%, Down Spread Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Seria SiT9002 oceny -
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność CML
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.039" (1.00mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±25ppm
szczegółowy opis XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 51mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 10µA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 220MHz