SIT9002AC-08H25SQ
SiTimeSiTime
SIT9002AC-08H25SQ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9002AC-08H25SQ
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V
Arkusze danych: 1.SIT9002AC-08H25SQ.pdf2.SIT9002AC-08H25SQ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9002AC-08H25SQ
Part Number SIT9002AC-08H25SQ Producent SiTime
Opis OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8781 pcs Arkusz danych 1.SIT9002AC-08H25SQ.pdf2.SIT9002AC-08H25SQ.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -1.00%, Down Spread Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Seria SiT9002 oceny -
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność LVPECL
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.039" (1.00mm) Funkcjonować Standby
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±25ppm
szczegółowy opis XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 198MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 84mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 10µA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 198MHz