SIT9002AC-03H25DD
SiTimeSiTime
SIT9002AC-03H25DD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT9002AC-03H25DD
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG LVPECL CTR SPRD 2.5V
Arkusze danych: 1.SIT9002AC-03H25DD.pdf2.SIT9002AC-03H25DD.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT9002AC-03H25DD
Part Number SIT9002AC-03H25DD Producent SiTime
Opis OSC PROG LVPECL CTR SPRD 2.5V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12432 pcs Arkusz danych 1.SIT9002AC-03H25DD.pdf2.SIT9002AC-03H25DD.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±0.50%, Center Spread Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Seria SiT9002 oceny -
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność LVPECL
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.031" (0.79mm) Funkcjonować -
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±25ppm
szczegółowy opis XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 198MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 84mA
Rezonator bazowy MEMS Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 198MHz