SIT8924BAF8-28N
SiTimeSiTime
SIT8924BAF8-28N Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT8924BAF8-28N
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD
Arkusze danych: 1.SIT8924BAF8-28N.pdf2.SIT8924BAF8-28N.pdf3.SIT8924BAF8-28N.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT8924BAF8-28N
Part Number SIT8924BAF8-28N Producent SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - Dostawa 2.8V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Seria SiT8924B oceny AEC-Q100
Wydajność LVCMOS, LVTTL temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość 0.039" (1.00mm)
Funkcjonować - Stabilność częstotliwości (ogółem) ±20ppm
Stabilność częstotliwości ±20ppm szczegółowy opis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 4.8mA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 110MHz