SIT8924BAF7-28E
SiTimeSiTime
SIT8924BAF7-28E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT8924BAF7-28E
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 20PPM
Arkusze danych: 1.SIT8924BAF7-28E.pdf2.SIT8924BAF7-28E.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT8924BAF7-28E
Part Number SIT8924BAF7-28E Producent SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 20PPM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21393 pcs Arkusz danych 1.SIT8924BAF7-28E.pdf2.SIT8924BAF7-28E.pdf
Napięcie - Dostawa 2.8V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Seria SiT8924B oceny AEC-Q100
Wydajność LVCMOS, LVTTL temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość 0.032" (0.80mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości (ogółem) ±20ppm
Stabilność częstotliwości ±20ppm szczegółowy opis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 4.8mA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 110MHz