SIT8921AMF8-33S
SiTimeSiTime
SiTime
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT8921AMF8-33S
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC MEMS
Arkusze danych: 1.SIT8921AMF8-33S.pdf2.SIT8921AMF8-33S.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT8921AMF8-33S
Part Number SIT8921AMF8-33S Producent SiTime
Opis OSC MEMS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13946 pcs Arkusz danych 1.SIT8921AMF8-33S.pdf2.SIT8921AMF8-33S.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5 V ~ 3.3 V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Seria SiT8921A oceny -
Programowalny Rodzaj Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Opakowania -
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność LVCMOS
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.039" (1.00mm) Funkcjonować Enable/Disable, Standby
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±20ppm
szczegółowy opis XO (Standard) LVCMOS 119.342001MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Enable/Disable, Standby 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 8mA
Rezonator bazowy MEMS Dostępne Zakres częstotliwości 119.342001MHz ~ 137MHz