SIT8920AMR3-33S
SiTimeSiTime
SIT8920AMR3-33S Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT8920AMR3-33S
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC MEMES
Arkusze danych: 1.SIT8920AMR3-33S.pdf2.SIT8920AMR3-33S.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT8920AMR3-33S
Part Number SIT8920AMR3-33S Producent SiTime
Opis OSC MEMES Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20443 pcs Arkusz danych 1.SIT8920AMR3-33S.pdf2.SIT8920AMR3-33S.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Seria SiT8920 oceny -
Wydajność LVCMOS temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość 0.032" (0.80mm)
Funkcjonować Standby Stabilność częstotliwości (ogółem) -
Stabilność częstotliwości ±20ppm szczegółowy opis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 4.5mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 8.5µA
Rezonator bazowy MEMS Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 110MHz