SIT8920AMB7-33N
SiTimeSiTime
SIT8920AMB7-33N Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT8920AMB7-33N
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC MEMES
Arkusze danych: 1.SIT8920AMB7-33N.pdf2.SIT8920AMB7-33N.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT8920AMB7-33N
Part Number SIT8920AMB7-33N Producent SiTime
Opis OSC MEMES Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 23689 pcs Arkusz danych 1.SIT8920AMB7-33N.pdf2.SIT8920AMB7-33N.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Seria SiT8920 oceny -
Wydajność LVCMOS temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość 0.032" (0.80mm)
Funkcjonować - Stabilność częstotliwości (ogółem) -
Stabilność częstotliwości ±20ppm szczegółowy opis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 4.5mA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 110MHz