SIT8918BAF8-25S
SiTimeSiTime
SiTime
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT8918BAF8-25S
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC MEMS
Arkusze danych: 1.SIT8918BAF8-25S.pdf2.SIT8918BAF8-25S.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT8918BAF8-25S
Part Number SIT8918BAF8-25S Producent SiTime
Opis OSC MEMS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9875 pcs Arkusz danych 1.SIT8918BAF8-25S.pdf2.SIT8918BAF8-25S.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Seria SiT8918B oceny -
Wydajność LVCMOS temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość 0.039" (1.00mm)
Funkcjonować Standby Stabilność częstotliwości (ogółem) -
Stabilność częstotliwości ±20ppm szczegółowy opis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 4.5mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 5.5µA
Rezonator bazowy MEMS Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 110MHz