SIT8918AAT2-28N
SiTimeSiTime
SiTime
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT8918AAT2-28N
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC MEMS
Arkusze danych: 1.SIT8918AAT2-28N.pdf2.SIT8918AAT2-28N.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT8918AAT2-28N
Part Number SIT8918AAT2-28N Producent SiTime
Opis OSC MEMS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9360 pcs Arkusz danych 1.SIT8918AAT2-28N.pdf2.SIT8918AAT2-28N.pdf
Napięcie - Dostawa 2.8V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria SiT8918 oceny -
Wydajność LVCMOS temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość 0.032" (0.80mm)
Funkcjonować - Stabilność częstotliwości (ogółem) -
Stabilność częstotliwości ±20ppm szczegółowy opis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 4.7mA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 110MHz