SIT8008BIF3-18S
SiTimeSiTime
SIT8008BIF3-18S Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT8008BIF3-18S
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM STBY
Arkusze danych: 1.SIT8008BIF3-18S.pdf2.SIT8008BIF3-18S.pdf3.SIT8008BIF3-18S.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT8008BIF3-18S
Part Number SIT8008BIF3-18S Producent SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM STBY Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - Dostawa 1.8V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Seria SiT8008B oceny -
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność LVCMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.031" (0.79mm) Funkcjonować Standby
Stabilność częstotliwości (ogółem) ±20ppm Stabilność częstotliwości -
szczegółowy opis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 4.1mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 1.3µA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 110MHz