SIT3822AI-1D-25EB
SiTimeSiTime
SIT3822AI-1D-25EB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT3822AI-1D-25EB
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG LVPECL 2.5V EN/DS SMD
Arkusze danych: 1.SIT3822AI-1D-25EB.pdf2.SIT3822AI-1D-25EB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT3822AI-1D-25EB
Part Number SIT3822AI-1D-25EB Producent SiTime
Opis OSC PROG LVPECL 2.5V EN/DS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9899 pcs Arkusz danych 1.SIT3822AI-1D-25EB.pdf2.SIT3822AI-1D-25EB.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj VCXO
Spread Spectrum Bandwidth - Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Seria SiT3822 oceny -
Package / Case 6-SMD, No Lead Wydajność LVPECL
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.039" (1.00mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±10ppm
szczegółowy opis VCXO LVPECL 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 69mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 35mA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 220MHz ~ 625MHz