SIT3808AI-2-28EX
SiTIMESiTIME
SIT3808AI-2-28EX Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT3808AI-2-28EX
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 10PPM
Arkusze danych: 1.SIT3808AI-2-28EX.pdf2.SIT3808AI-2-28EX.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT3808AI-2-28EX
Part Number SIT3808AI-2-28EX Producent SiTIME
Opis OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 10PPM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 33921 pcs Arkusz danych 1.SIT3808AI-2-28EX.pdf2.SIT3808AI-2-28EX.pdf
Rodzaj MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Shell Style 2.8V
Seria SiT3808 Stan RoHS Bulk
oceny - Polaryzacja 4-SMD, No Lead
Wydajność Enable/Disable temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta SIT3808AI-2-28EX Wysokość 0.031" (0.79mm)
częstotliwość Tolerancja ±10ppm Stabilność częstotliwości (ogółem) 1MHz ~ 80MHz
Częstotliwość - Wyjście 1 70µA Częstotliwość - Centrum -
Rozszerzony opis 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.8V 33mA Enable/Disable Opis OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 10PPM
Obecny - Dostawa (Max) LVCMOS, LVTTL Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 33mA