SIT3807AI-D-33EB
SiTIMESiTIME
SIT3807AI-D-33EB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT3807AI-D-33EB
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 25PPM
Arkusze danych: 1.SIT3807AI-D-33EB.pdf2.SIT3807AI-D-33EB.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT3807AI-D-33EB
Part Number SIT3807AI-D-33EB Producent SiTIME
Opis OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 25PPM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28449 pcs Arkusz danych 1.SIT3807AI-D-33EB.pdf2.SIT3807AI-D-33EB.pdf
Rodzaj MEMS VCXO Spread Spectrum Bandwidth -
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Shell Style 3.3V
Seria SiT3807 Stan RoHS Bulk
oceny - Polaryzacja 6-SMD, No Lead
Wydajność Enable/Disable temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta SIT3807AI-D-33EB Wysokość 0.039" (1.00mm)
częstotliwość Tolerancja ±25ppm Stabilność częstotliwości (ogółem) 1.544MHz ~ 49.152MHz
Częstotliwość - Wyjście 1 70µA Częstotliwość - Centrum -
Rozszerzony opis 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 33mA Enable/Disable Opis OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 25PPM
Obecny - Dostawa (Max) LVCMOS, LVTTL Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 33mA