SIT2025BAFS1-25E
SiTimeSiTime
SIT2025BAFS1-25E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT2025BAFS1-25E
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD
Arkusze danych: SIT2025BAFS1-25E.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT2025BAFS1-25E
Part Number SIT2025BAFS1-25E Producent SiTime
Opis OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19064 pcs Arkusz danych SIT2025BAFS1-25E.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Rozmiar / Wymiar 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Seria SIT2025B oceny AEC-Q100
Package / Case SC-74A, SOT-753 Wydajność LVCMOS
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.057" (1.45mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości (ogółem) ±20ppm Stabilność częstotliwości ±20ppm
szczegółowy opis XO (Standard) LVCMOS 115.2MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable SC-74A, SOT-753 Obecny - Dostawa (Max) 8mA
Rezonator bazowy MEMS Dostępne Zakres częstotliwości 115.2MHz ~ 137MHz