SIT1618AEF2-33N
SiTimeSiTime
SiTime
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT1618AEF2-33N
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC MEMS
Arkusze danych: 1.SIT1618AEF2-33N.pdf2.SIT1618AEF2-33N.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT1618AEF2-33N
Part Number SIT1618AEF2-33N Producent SiTime
Opis OSC MEMS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9999 pcs Arkusz danych 1.SIT1618AEF2-33N.pdf2.SIT1618AEF2-33N.pdf
Napięcie - Dostawa 3.3V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria SiT1618 oceny -
Wydajność LVCMOS, LVTTL temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość 0.030" (0.76mm)
Funkcjonować - Stabilność częstotliwości (ogółem) -
Stabilność częstotliwości ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm szczegółowy opis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 4.5mA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 7.3728MHz ~ 48MHz