SIT1602AIB1-25S
SiTimeSiTime
SIT1602AIB1-25S Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT1602AIB1-25S
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V STBY SMD
Arkusze danych: 1.SIT1602AIB1-25S.pdf2.SIT1602AIB1-25S.pdf3.SIT1602AIB1-25S.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT1602AIB1-25S
Part Number SIT1602AIB1-25S Producent SiTime
Opis OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V STBY SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Rozmiar / Wymiar 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Seria SiT1602 oceny -
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność HCMOS, LVCMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.031" (0.79mm) Funkcjonować Standby
Stabilność częstotliwości (ogółem) ±20ppm Stabilność częstotliwości -
szczegółowy opis XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 4.2mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 2.5µA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 3.75MHz ~ 77.76MHz