SIT1602ACR2-25E
SiTimeSiTime
SIT1602ACR2-25E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SIT1602ACR2-25E
Producent / marka: SiTime
Opis produktu OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V EN/DS
Arkusze danych: 1.SIT1602ACR2-25E.pdf2.SIT1602ACR2-25E.pdf3.SIT1602ACR2-25E.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SIT1602ACR2-25E
Part Number SIT1602ACR2-25E Producent SiTime
Opis OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V EN/DS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - Dostawa 2.5V Rodzaj XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria SiT1602 oceny -
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność HCMOS, LVCMOS
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.031" (0.79mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości (ogółem) ±20ppm Stabilność częstotliwości -
szczegółowy opis XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 4.2mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 4mA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 3.75MHz ~ 77.76MHz