XM1283C433XE1
SemtechSemtech
XM1283C433XE1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: XM1283C433XE1
Producent / marka: Semtech
Opis produktu RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA
Arkusze danych: XM1283C433XE1.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje XM1283C433XE1
Part Number XM1283C433XE1 Producent Semtech
Opis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4062 pcs Arkusz danych XM1283C433XE1.pdf
Napięcie - Dostawa 2.4V Wykorzystywane IC / Part XE1283
Seria TrueRF™ Interfejsy szeregowe SPI
Wrażliwość -113dBm Rodzina / standard RF General ISM < 1GHz
Protokół - Moc - Wyjście 15dBm
Opakowania Bulk Package / Case Module
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Modulacja FSK
Rozmiar pamięci - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Częstotliwość 433MHz Szybkość przesyłania danych 152.3kbps
Obecny - Transmisja - Obecny - odbieranie 14mA