TS14001-C023DFNR
SemtechSemtech
Semtech
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TS14001-C023DFNR
Producent / marka: Semtech
Opis produktu IC REG LINEAR 200MA 8VDFN
Arkusze danych: TS14001-C023DFNR.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje TS14001-C023DFNR
Part Number TS14001-C023DFNR Producent Semtech
Opis IC REG LINEAR 200MA 8VDFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4991 pcs Arkusz danych TS14001-C023DFNR.pdf
Spadek napięcia (Max) - Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-VDFN (2x2) Seria nanoSmart®
Funkcje ochronne Over Current Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-VFDFN Exposed Pad PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TJ) Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.3V 200mA 8-VDFN (2x2)
Obecny - Dostawa (Max) 200µA Obecny - Wyjście 200mA