S4KW10C-5D
SemtechSemtech
Semtech
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S4KW10C-5D
Producent / marka: Semtech
Opis produktu DIODE GEN PURP 10KV 6A MODULE
Arkusze danych: S4KW10C-5D.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 61 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 61 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
2 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S4KW10C-5D
Part Number S4KW10C-5D Producent Semtech
Opis DIODE GEN PURP 10KV 6A MODULE Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 61 pcs Arkusz danych S4KW10C-5D.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 10V @ 6A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 10000V
Dostawca urządzeń Pakiet - Prędkość Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Seria - Odwrócona Recovery Time (TRR) 2µs
Opakowania Bulk Package / Case Module
Temperatura pracy - złącze -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Typ diody Standard szczegółowy opis Diode Standard 10000V 6A Chassis Mount
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 4µA @ 10000V Obecny - Średnia Spirytus (Io) 6A