S2KW24C-6P
SemtechSemtech
Semtech
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S2KW24C-6P
Producent / marka: Semtech
Opis produktu DIODE GEN PURP 24KV 6A MODULE
Arkusze danych: S2KW24C-6P.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 62 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 62 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S2KW24C-6P
Part Number S2KW24C-6P Producent Semtech
Opis DIODE GEN PURP 24KV 6A MODULE Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 62 pcs Arkusz danych S2KW24C-6P.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 24V @ 6A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 24000V
Dostawca urządzeń Pakiet - Prędkość Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Seria - Odwrócona Recovery Time (TRR) 2µs
Opakowania Bulk Package / Case Module
Temperatura pracy - złącze -55°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Typ diody Standard
szczegółowy opis Diode Standard 24000V 6A Chassis Mount Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 2µA @ 24000V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 6A Pojemność @ VR F -