LCDA15C-8.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LCDA15C-8.TBT
Producent / marka: Semtech
Opis produktu TVS DIODE 15V 33V 16SO
Arkusze danych: LCDA15C-8.TBT.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LCDA15C-8.TBT
Part Number LCDA15C-8.TBT Producent Semtech
Opis TVS DIODE 15V 33V 16SO Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18190 pcs Arkusz danych LCDA15C-8.TBT.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 15V (Max) Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 33V
Napięcie - podziały (min) 16.7V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet 16-SOIC Seria -
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 500W
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Inne nazwy LCDA15C-8.TBTCT temperatura robocza -55°C ~ 125°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 15A (8/20µs) Pojemność @ Częstotliwość 8pF @ 1MHz