EZ1084CT-3.3T
SemtechSemtech
Semtech
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EZ1084CT-3.3T
Producent / marka: Semtech
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220-3
Arkusze danych: EZ1084CT-3.3T.pdf
150 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EZ1084CT-3.3T
Part Number EZ1084CT-3.3T Producent Semtech
Opis IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14506 pcs Arkusz danych EZ1084CT-3.3T.pdf
Spadek napięcia (Max) 1.35V @ 5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 7V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 PSRR 72dB (120Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza 0°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A TO-220-3
Obecny - Wyjście 5A Funkcje sterowania -