GSF1.2002.41
SchurterSchurter
Schurter
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GSF1.2002.41
Producent / marka: Schurter
Opis produktu PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Arkusze danych: 1.GSF1.2002.41.pdf2.GSF1.2002.41.pdf
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GSF1.2002.41
Part Number GSF1.2002.41 Producent Schurter
Opis PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 33256 pcs Arkusz danych 1.GSF1.2002.41.pdf2.GSF1.2002.41.pdf
Napięcie - UL 250VAC Napięcie - IEC 250VAC
Zakończenie Solder Funkcje przełącznika -
Seria GSF1 Grubość płyty 0.079" (2.00mm)
Wycięcie w panelu Wymiary Rectangular - 27.70mm x 19.70mm Opakowania Bulk
Inne nazwy 486-5596
GSF1.2002.41-ND
Liczba biegunów 3
Rodzaj mocowania Panel Mount, Flange; Through Hole, Right Angle Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP40 Uchwyt bezpieczników, szuflada Fuse Holder
Bezpiecznik Yes Rodzaj filtra Unfiltered - Commercial
Obecny - UL 10A Obecny - IEC 10A