SWF100P-24-LC-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SWF100P-24-LC-R
Producent / marka: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis produktu AC/DC CONVERTER 24V 100W
Arkusze danych: SWF100P-24-LC-R.pdf
60 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SWF100P-24-LC-R
Part Number SWF100P-24-LC-R Producent Sanken Electric Co., Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 24V 100W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1698 pcs Arkusz danych SWF100P-24-LC-R.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście 85 ~ 264 VAC
Rodzaj Enclosed Rozmiar / Wymiar 6.10" L x 2.44" W x 1.30" H (155.0mm x 62.0mm x 33.0mm)
Seria SWF Moc (W) 100W
Inne nazwy SWF100P-24-LC-R DK temperatura robocza -10°C ~ 70°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wymagane obciążenie minimalne -
cechy Adjustable Output, Remote On/Off, Universal Input Wydajność 89%
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 4.2A
Zatwierdzenia CE, cURus Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SWF050P-24-LC-R
SWF050P-24-LC-R
Producenci: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Na stanie: 2105 pcs
Pobieranie: SWF050P-24-LC-R.pdf
RFQ
SWF100P-24
SWF100P-24
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 100W