TCSD-25-D-02.20-01-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TCSD-25-D-02.20-01-R
Producent / marka: Samtec, Inc.
Opis produktu 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Arkusze danych:
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TCSD-25-D-02.20-01-R
Part Number TCSD-25-D-02.20-01-R Producent Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7420 pcs Arkusz danych
Stosowanie - Zastawianie Unshielded
Seria Tiger Eye™ TCSD Pitch - Złącze 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kabel 0.039" (1.00mm) Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 50 Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks
Długość 0.183' (55.88mm, 2.20") Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy - szczegółowy opis 50 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.183' (55.88mm, 2.20")